Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591

Ankara

Ankara Vize İşlemleri

 

            Seyahat planlamaları yaparken vize başvurularınızı daha önceden yapmalısınız. Bu alanda Ankara vize işlemleri taleplerinizde tüm vize sürecini adınıza yürüten firmamız, en kısa ve kolay yoldan vizenizin çıkmasını sağlayacaktır.

Ankara vize başvuru merkezimiz ile ileitişime geçmek ve vize başvuru sürecinizi başlatmak için iletişim bilgilerimiz şöyledir.

 Adres: Güvenevler Mah. Mesnevi Cad. No:1 - Çankaya / Ankara

e-posta: info@globalrandevu.com

İletişim: 0850 495 04 60

Mesai saatleri dışında Online Randevu Sistemi'ni kullanabilirsiniz.

 

 Vize Randevu İşlemleri

 

            Çeşitli ülkelere yapacağınız seyahatler için vize başvuruları vize randevu süreci işe başlar. Uzman müşteri temsilcilerimiz ile bu süreçten itibaren en doğru desteğin alınabilmesi adına doğru evrakların aktarılması hedeflenir. İlgili kurumlarla olan iletişimin hızlanması vize talep sürecinizin en doğru şekilde çözümlenmesini sağlıyor.

 

            Vize destek sistemimiz içinde online randevu formu ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Başvuru formları her ülke için farklı formatta olmaktadır. Bu formun yanlış ve eksik doldurulması vize sürecinin olumsuz sonuçlanarak en başa dönmenize neden olur. Başvuru formunun tam ve eksiksiz doldurulması ile online olarak vize ücreti öder ve randevu formuna yönlendirilirsiniz.

 

            Uygun tarih için randevu alır ve verilen sürede tüm evraklarınızı temin etmeniz gereklidir. Bu süreçte yanınızda olan vizerandevuislemleri.com başvuru sürecinde tüm işlemlerinizi kolay ve pratik bir şekilde yapmanızı sağlar.

 

 Vize Türleri

 

            Ücretsiz vize danışma hattını arayarak Ankara vize işlemleri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Çalışma vizesi, turistik vize, uzun süreli vize, aile birleşimi gibi başlıklarda vize ihtiyaçlarınız olabilir. Amacınıza ve çalışma profilinize göre temin etmeniz gereken evraklar farklılık gösterebilir.

 

            Tüm evrakların ve vize talep dilekçesinin tutarlı olması çok önemlidir. Çoğu ülke vize başvuruları için şahsen müracaat gerektirmiyor. Sadece ilk kez vize başvuruları yapacak bireyler biyometrik işlemler için şahsen müracaat etmeleri istenebiliyor. Bunun içinde büyükelçiliklerin yetkilendirdiği iDATA ve VSGLOBAL kurumlarında tüm işlemler yapılabilir. Bunun dışında konsolosluk yetkilileri gerekli gördüğünde mülakata çağırabiliyor. Bu nedenle evraklarınız arasındaki tutarlılık ve doğru beyan çok önemlidir. Firmamız vize sürecine destek olurken bu başlıklara çok dikkat etmektedir.

 

 Vize İşlemleri için Gerekli Belgeler

 

            Farklı Ankara vize işlemleri için farklı belgeler talep edilebilir. Genel olarak başvuru formunun tam ve eksiksiz doldurulması, biyometrik bilgiler, kişisel bilgiler, seyahati finanse edecek maddi kaynaklar, konaklama ve seyahat için yapılan rezervasyonlar ve seyahat sağlık sigortası mutlaka talep edilir.

 

            Tüm evrakları çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlamak için firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Randevu bölümündeki formu doldurabilir, çağrı merkezi numarasından arayarak anında destek alabilirsiniz. Vize süreci her aşamada doğru ve eksiksiz evrak takibi yapıldığında en kısa zamanda sonuçlanabiliyor.

 

            Başvuru yapılan vize türüne göre 5 gün ile 3 hafta arasında tüm süreç tamamlanır. Sağladığımız destek ile tüm bu süreç hızlı ve olumlu bir şekilde sonuçlanır.