Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591

istanbul

İstanbul Vize İşlemleri

 

            Vize süreci genel olarak tam, uyumlu, eksiksiz ve doğru bilgi- belge temini gerektirir. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde vize sürecinin olumlu sonuçlanmasını sağlayacak olan firmamız, başvuru sahiplerine en doğru evrakları aktarıyor. Bu alanda İstanbul vize işlemleri alanında destek gerekli olduğunda firmamız en doğru çözümleri sunmaktadır.

İstanbul vize başvuru merkezimiz ile ileitişime geçmek ve vize başvuru sürecinizi başlatmak için iletişim bilgilerimiz şöyledir.

e-posta: info@globalrandevu.com

İletişim: 0850 471 24 44

Mesai saatleri dışında Online Randevu Sistemi'ni kullanabilirsiniz.

 Başvuru Formları

 

            Vize süreci online olarak başvuru formunun doldurulması ile başlar. Vize almak istediğiniz ülkeye göre başvuru formları değişebilir. Genel olarak İngilizce doldurulması gereken başvuru formları, başvuru yaptığınız ülkenin ana dilince de doldurulması talep edilebilir. Başvuru formunun eksiksiz doldurulması çok önemlidir. Sonrasında vize ücreti yatırılarak online vize randevu formu doldurulur.

 

 Gerekli Evraklar

 

            Çağrı merkezi numaralarından ya da online randevu kısmındaki formu doldurarak vize sürecinde destek talep edebilirsiniz. Evraklarınızın çok daha hızlı bir şekilde toplanmasında çalışmalar yürüten firmamız, vize başvurularınızın çok daha hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır.

 

            Vize türlerine göre gerekli belgeler farklıdır. Bu nedenle vize başvuru sürecinde hangi vizeye başvuru yapmanız gerektiğine dikkat etmelisiniz.

 

 Konsolosluklar

 

            Yapacağınız İstanbul vize işlemleri için konsolosluklar bulunuyor. İstanbul’da pek çok konsolosluğun yer aldığı bir şehirdir. Bu nedenle vize başvurularınız için İstanbul ve çevresinde ikamet ediyorsanız, İstanbul’da yer alan konsolosluklara başvurular yapabilirsiniz.

           

            Başvurularınızın olumlu ve hızlı bir şekilde sonuçlanması için firmamız uzman ve deneyimli kadrosu ile olumlu sonuçlar sağlamaktadır. Vize süreci ile alakalı tüm kategorilerde sorularınızı sorabilir ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun çözümler elde edebilirsiniz.

 

 Aile Birleşimi

 

            Aile birleşimi talepleriniz içinde vize randevusu alma zorunluluğu bulunuyor. Almanya, İtalya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Danimarka, Dubai, Estonya, Fransa, Hollanda gibi ülkeler için aile birleşimi kategorilerinde tüm sorunlarınıza en iyi çözümler getirilmektedir.

 

 Uzun Süreli Vize

 

            Ulusal vize başvuruları ya da Erasmus vizesi için başvurularda ülkelere göre farklı işlemler olabilir. Genel olarak dünya ülkeleri vize işlemlerinde 90 günden fazla kalınması söz konusu olduğunda vize süreci uzar. Bu alanda İstanbul vize işlemleri hangi ülke için olursa olsun daha da dikkat edilmesi gereken çalışmalara dönüşür.

 

            Eğitiminiz ya da uzun süreli seyahatlerinizin aksamaması için alanında uzman uzmanlardan destek alarak bu süreci daha sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz. Ücretsiz olarak müşteri hattı üzerinden destek alabilirsiniz.

 

             Vize sürecinden konsolosluklar İdata ve VSF Global gibi kurumlara yetki verebiliyor. Almanya ve İtalya’nın resmi olarak yetki verdiği bu kurumlara yapılacak başvurularınız için de firmamızdan uzman destekler alabilirsiniz. Bu şekilde vize başvuru sonuçlarınız çok daha kısa zamanda ve kolay bir şekilde olumlu sonuçlanacaktır.