Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Brunei Vizesi Brunei Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Brunei Vizesi
Brunei Vizesi

Brunei vizesi, Brunei vize başvurusu, Brunei vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

Brunei Vizesi

 Seyahat türüne göre ilgili vize çeşitleri arasından en doğru olanı seçilerek Brunei vizesi için işlemler başlatılabilir. Bu ülkeye seyahat edecekler arasında yapılan vize başvurularından turistik vize en yaygın olanıdır. Pek çok Müslüman ülkeye oranla daha zengin iş imkanlarına sahip olan ülkeye ticari amaçlarla gitmek isteyenlerin sayısı da az değildir.

 

 Brunei vize başvuruları öncesinde; seyahatin sonlandırılacağı tarihten itibaren 6 aylık bir geçerliliğe sahip pasaport olma zorunluluğu aranır. 10 yıldan daha uzun süredir kullanılan pasaportlarla işlem yapılamaz. Kullanımda olan pasaport içinde en az 2 boş vize yaprağının olması gerekir. İçinde yırtık sayfa bulunmayan pasaportla yapılacak başvurularda adaydan;

 

 * 2 adet biyometrik fotoğraf

 * Eksiksiz doldurulmuş vize başvuru formu

 * Kimli fotokopisi ve

 * Seyahat rezervasyon belgeleri istenir.

Brunei

 

            İslam dini merkezli ülkeler arasında yer alan Brunei, her yıl dünyayı keşfetmek isteyen gezginleri ağırlar. Türkiye Cumhuriyeti ve Brunei arasında yapılan karşılıklı anlaşma neticesinde ülkeye 30 günle sınırlı olmak şartıyla seyahat edeceklerden Brunei vizesi istenmez. Ülkede daha uzun süre vakit geçirmek isteyen ya da ikamet etmek isteyen kişilerin vize alması mecburidir.