Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Burkina Faso Vizesi Burkina Faso Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Burkina Faso Vizesi
Burkina Faso Vizesi

  Burkina Faso vizesi, Burkina Faso vize başvurusu, Burkina Faso vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

Burkina Faso Vizesi

 

             Ülkemizde Burkina Faso vizesi başvurusunda bulunacak olan kimseler için iki tip vize mevcuttur. Bunlar turistik ve ticari vizelerdir. Ülkeyi, doğal güzelliklerini ve kültürünü keşfetmek amacıyla ziyaret edecek olanlar, turistik vizeyi seçmelidir. Ancak bu ülke ile çeşitli ticari ilişkiler kurmak, ülkeye yatırım yapmak, şirket kurmak gibi amaçlarla gitmek isteyen kimseler, ticari vizeye başvurmalıdır. Diplomatik pasaporta sahip olanlar 3 aylık bir süre için vizeden muaf tutulur.

 

 Burkina Faso Vizesi Sağlık Koşulları

 

             Ülkemizden burkina faso vizesi almak isteyenlerin sağlık yönünden birtakım aşıları yaptırması zorunlu kılınmıştır. Bu aşılar, sarıhumma, tetanoz, çocuk felci, hepatit A, meningokok ve difteri aşılarıdır. Vize başvurusu sırasında başvuruyu yapan kimsenin bu aşıları yaptırdığına dair hazırlanan belgelerin de teslim edilmesi istenmektedir.

 

Burkina Faso 

 

             Afrika kıtasının batı bölgesinde bulunan bir ülke olan Burkina Faso, vizeyle ziyaret edilebilen ülkelerden biridir. Yeşil, gri ve bordo pasaport sahipleri için alınması gereken bu vizeler burkina faso konsolosluğu üzerinden verilmektedir.