Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Burundi Vizesi Burundi Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Burundi Vizesi
Burundi Vizesi

Brundi vizesi, Brundi vize başvurusu, Brundi vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

Burundi Vizesi

 

            Brundi vizesi başvuruları için konsolosluk; Pazartesiden Cumaya 10.00-16.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İstenen evrakların tam verilen bilgilerin doğru olduğu bir dosyanın sonuçlanma süresi tahmini olarak 3 ila 5 iş gününü geçmez. Başvuru sahiplerinin pasaportunun geçerlilik süresinin seyahatin bittiği tarihten itibaren en az 6 ay olması zorunludur. Başvuruya esas alınan pasaportun;

 

 * 10 yılda eski olmaması,

 * Uluslararası aşı sertifikalarının dosyaya konulması ve     

 * En az 2 boş vize sayfası bulunması işlemlerin olumlu sonuçlanabilmesi için aranan şartlar       arasındadır.

 

Burundi         

 

            Burundi'ye seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının vize alması zorunludur. Burundi Devleti'nin ülkemizdeki resmi temsilcileri; Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Fahri Konsolosluğudur. Brundi vizesi işlemleri için tek yetkili makam ise Brundi Ankara Büyükelçiliği içinde yer alan vize departmanıdır. Bu birim ülke genelinden gelen tüm işlemlere bakmak ve sonuçlandırmakla yükümlüdür. Vize başvuruları şahsen yapılabileceği gibi yetkili seyahat acenteleri tarafından da yapılarak takip edilebilir.