Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Butan Vizesi Butan Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Butan Vizesi
Butan Vizesi

Butan vizesi, Butan vize başvurusu, Butan vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

Butan Vizesi

 

             Ülkemizden butan vizesi alarak, bu ülkeye ziyaret etmek isteyen vatandaşlar öncelikle pasaport hakkındaki koşulları yerine getirmelidir. Yolculuk için gereken pasaportun en az 3 aylık geçerliliğinin olması şartı mevcuttur. Ayrıca 10 yıldan daha eski bir pasaport ,vize başvurularında geçerli değildir. Vize başvurusunda gereken belgeler, kişinin çalışma durumuna ait evraklar, iş yeri izin belgesi, SGK dökümleri, ülkede konakladığı süre içinde kalacağı oteli gösteren rezervasyon belgeleri, seyahat rezervasyonuna ait uçak bileti ve dönüş tarihi belgeleridir.

 

  Butan Vizesi Sağlık Koşulları

 

             Bu ülkeye gidebilmek için bazı sağlık kontrollerinin yapılması ve zorunlu aşıların olunması gerekmektedir. Zorunlu aşılar Hepatit A ve B aşıları, difteri, tifo, tetanoz aşılarıdır. Bu aşıların dışında kuduz, çocuk felci, kolera, Japon ensefaliti aşılarının da yaptırılması Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilmektedir. Aşılara ait belgeler butan vizesi başvuru sırasında dosyaya eklenmelidir.

Butan 

 

             Güney Asya'da yer alan Butan, sınırlı sayıda turist kabul eden ve ülkeye yapılacak olan ziyaretleri vizeyle sağlayan bir ülkedir. Ülkemizden Butan'a yapılacak olan tüm ziyaretler vizeye tabidir. Vize alabilmek için önce bazı sağlık koşulların yerine getirilmesi ve belgelerin hazırlanması gerekecektir.