Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Endonezya Vizesi Endonezya Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Endonezya Vizesi
Endonezya Vizesi

Endonezya vizesi, Endonezya vize başvurusu, Endonezya vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

 

Endonezya Vizesi

 

            Vize süreci randevu talebi ile başlar. Vize işlemlerinin şahsen yapılma mecburiyeti bulunmuyor. Vize işlemlerini yetkili seyahat acenteleri aracılığı ile tamamlanabilir. Vize başvurusunda bulunacak kişi Seyahat amacını, planını ve kişisel bilgilerinin bulunduğu bilgilerin yer aldığı Vize talep dilekçesini İngilizce olarak hazırlaması gereklidir. Başvuru yapan kişi işveren ise şirketine ait antetli kağıtta seyahat planını, amacını ve şirketteki pozisyonunu anlatan dilekçe yazmalıdır. Bu dilekçelerde kaşe ve imza zorunludur. Vize başvurusu yapan kişi emekli ise aynı içerik bilgilerini kendi imzası ile düzenlemelidir.

 

            Çalışanlar başvuru yaparken seyahatlerini kimin finanse edeceğine, konaklama ve seyahat tarihlerine dair amaçlarını belirtmelidir. Vize başvuru formunu eksiksiz ve tam bir şekilde okunaklı olarak doldurulması da vize sürecinin daha hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. İşlemlerinizi yaparken Endonezya vizesi ücretini gişeden peşin olarak ödemeniz gereklidir. Vize sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için evrakların tam ve eksiksiz olarak teslim edilmesi çok önemlidir. Aksi taktirde vize taleplerinin olumsuz sonuçlanması da mümkün olacaktır.

 

Endonezya

 

            İstanbul Eyüp’te bulunan Endonezya konsolosluğu 09.00 ile 13.30 arasında hizmetler vermektedir. İstanbul ve çevre illerde bulunan Türk vatandaşlarının Endonezya için vize başvurularını kabul etmekte yetkili olan bu kurum, Başkonsolosluk görevi ile çalışmalarını sürdürüyor.