Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Gabon Vizesi Gabon Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Gabon Vizesi
Gabon Vizesi

Gabon vizesi, Gabon vize başvurusu, Gabon vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

 

Gabon Vizesi 

 

            Gabon’a turisti gezi, aile/akraba ziyareti ya da ticari amaçlı Gabon vizesi almak için şu evrakların güncel ve eksiksiz bir biçimde hazır olması gerekir. Geçerliliği seyahatten itibaren en az 6 ay devam eden pasaport, arkalı önlü kimlik fotokopisi, 2 adet biyometrik ölçülü arka fonu beyaz olan fotoğraf, varsa ülkeden almış olduğunuz resmi makamlarca onaylı davet mektubu, otel ve uçak rezervasyonunuzu gösteren belge, aşı kartı fotokopisi ve banka hesap bilgilerinizi gösteren en az 5000 TL bakiyeli banka onaylı hesap cüzdanı.

 

 Gabon Vizesi Kaç Günde Alınır?

 

            Gabon vizesi almak normal şartlar altında 8 iş günü ile 15 iş günü arasında değişmektedir. Olağan dışı yoğunluk olması ya da evraklar içinde eksiklik olması durumunda sürenin uzayabileceği unutulmamalıdır.

 

Gabon

 

            Gabon, ülkemiz ile vize muafiyet anlaşması yapmayan ülkelerden birisidir. Bu sebeple Gabon konsolosluğu adına hizmet veren iki kurum olan Gabon Ankara Büyükelçiliği ya da Gabon İstanbul Başkonsolosluğundan vize işlemleri yapılmalıdır. Kurumlar sadece vize almak için değil ülkemizde yaşayan Gabon vatandaşlarının ya da daha önce vize almış olan Türk vatandaşlarının ülke ile ilgili yasal problemlerinin çözümü için de hizmet vermektedir.