Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Gine-Bissau Vizesi Gine-Bissau Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Gine-Bissau Vizesi
Gine-Bissau Vizesi

Gine-Bissau vizesi, Gine-Bissau vize başvurusu, Gine-Bissau vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

 Gine Bissau Vizesi 

 

             Türk vatandaşlarının gine bissau vizesi alabilmesi için hazırlaması gereken evrakların öncesinde bu ülke ziyaretleri için yaptırılması zorunlu olan aşılar hakkında bilgi edinilmelidir. Afrika ülkeleri ziyaretlerinde genelde olduğu gibi, sarı humma aşısının seyahatten az 10 gün öncesinde yapılmış olması gerekmektedir. Ayrıca bu ülke ziyaretlerinde kapsamı yeterli olan bir sağlık sigortasının da yaptırılması şarttır. Hazırlanacak olan evraklara sağlık sigortası ve aşı belgeleri eklenmelidir.

 

 Gine Bissau Vizesi İçin Gerekli Evraklar

 

             Gereken belgeler arasında öncelikle geçerliliğe sahip olan bir pasaport olmalıdır. Bu pasaportla yapılacak başvurularda, vize başvuru formunun da hatasız biçimde doldurulması istenmektedir. 2 adet biyometrik fotoğrafın ekleneceği vize dosyasında, seyahat ve konaklama rezervasyonuna ilişkin belgeler bulunacaktır. Yapılan gine bissau vizesi başvurularının hızlı onaylanması adına bu belgelerin eksiksiz hazırlanması tavsiye edilmektedir. Ayrıca ülkeye ticari amaçlar veya iş için gidenlerin iş yeri belgelerini de vize dosyasına eklemeleri istenmektedir.

 

Gine-Bissau

 

             Gine Bissau Batı Afrika'da konumlanmış olan bir ülkedir. Ülkemizden yapılacak Gine Bissau ziyaretleri vizeye tabidir. Bu vizenin aksamadan, kolayca alınması için konsolosluğun hizmetleri ve vize şartları hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir.