Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Grenada Vizesi Grenada Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Grenada Vizesi
Grenada Vizesi

Grenada vizesi, Grenada vize başvurusu, Grenada vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

 

 Grenada Vizesi 

 

            Grenada vizesi başvurularının seyahat tarihinden 1 ay önce yapılması gerekir. Yaklaşık olarak 3 hafta içinde neticelenecek vize sürecinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için her iki ülkenin de resmi bayram ve tatil günlerinin dikkate alınması tavsiye edilir. Vize başvurusu öncesinde;

 

 * En az 10 yıl geçerliliği olan pasaport

 * İlgili pasaportta en az 2 boş vize sayfası

 * Seyahat dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerlilik süresi olan defter bulunduğunun         kontrol edilmesi istenir.

 

            Vize başvurusu esnasında istenen evrakların asıl ve fotokopilerinin dosyaya eklenmesi gerekir. İşlemlerin neticelenmesinin ardından asıl evraklar başvuru sahibine iade edilir. Vize işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için dosyaya; otel ve uçak rezervasyonlarının, sağlık sigortası poliçelerinin, dijital fotoğraf ve biometrik parmak izi 

Grenada        

 

            İngiltere bayrağı altında yaşamın devam ettiği 16 Ada Devletten birisi olan Grenada, turistik anlamda görülmesi gereken yerler arasında sayılabilir. TC Umuma Mahsus Pasaport sahiplerinin Ada'ya ziyaret gerçekleştirmeden önce Grenada vizesi alması zorunludur.