Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Güney Sudan Vizesi Güney Sudan Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Güney Sudan Vizesi
Güney Sudan Vizesi

Güney Sudan  vizesi, Güney Sudan vize başvurusu, Güney Sudan  vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi 

                       

            Güney Sudan’a gitmek için vize alımları kişinin pasaportuna göre farklılık göstermektedir. Eğer gidiş amacı diplomatik bir ziyaretten ileri geliyorsa bu iki ülke arası anlaşmalar ile vizesiz işlem olarak adlandırılarak, tarafların ülkeye vize almadan istediği zaman diliminde girmesi durumudur. Bu diplomatik nedenlerle yapılan seyahatler siyah pasaport ile gerçekleştirilmektedir. Türkiye’de oturma iznine sahip olan üçüncü ülke vatandaşı olarak adlandırılan vatandaşlar güney sudan vizesi alabilmek için konsolosluğa başvurmak zorunluluğu vardır. Yeşil pasaporta sahip devlet memurları ve gri pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları da Güney Sudan’a gidebilmek için vize almak durumundadır.

 Güney Sudan’a Nasıl Gidilir?

 

            Güney Sudan’a gitmek için öncelikli olarak konsolosluğa başvurmanız gerekmektedir. Almak istediğiniz güney sudan vizesi burada verilmektedir. Gidiş amacınızı ve oturma izni gerekiyorsa bu durumu konuşursunuz. Gidiş amacınız ve Türkiye’de yaşadığınız durum ve koşullar değerlendirilerek vize alımı gerçekleşir. Bu vize alım süreleri de gene kişiye, kişinin iş ve gelirine, çalışma koşullarına, gidiş amacına göre farklılık göstermektedir.