Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Hollanda Antilleri Vizesi Hollanda Antilleri Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Hollanda Antilleri Vizesi
Hollanda Antilleri Vizesi

Hollanda Antilleri vizesi, Hollanda Antilleri vize başvurusu, Hollanda Antilleri vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

Hollanda Antilleri Vizesi 

 

            Schengen vizesi olan kişiler için Hollanda Antiller vizesi başvuruda bulunmaları gerekliliği bulunmamaktadır. Vize, yabancı ülke vatandaşının sınırlı durumdaki bir süre için Hollanda Antilleri’ni ziyaret etmesine izin vermek gayesi taşımaktadır. Söz konusu kısa süreli vize Hollada Kraliyeti Karayip Adalarına (Aruba, Curacao, Bonaire, St. Maarten, Saba ve St. Eustatius) seyahat etmek isteyenler içindir.

 

            Bu vize alındıktan sonra doğrudan bu ülkeye giriş hakkı vermemektedir. Sınır kontrolü esnasında görevliler sizden daha ayrıntılı bilgi ve/veya evrak isteyebilirler. Kısa süreli vize ile Hollanda Karliyet Karayip Adalarda ikamet edilemez veya çalışma izni talebinde bulunulamaz.

 

 Kimlerin Vize Başvurusu Yapması Gerekmiyor?

 

            Hollanda Kraliyeti Karayip Adalarına 90 günden kısa süreli olarak seyahat gerçekleştirecek kişilerin, Gri, Kırmızı ve Yeşil pasaporta sahip olmaları durumunda, vizesiz seyahat edebilme imkanları bulunuyor. Bu tür pasaporta sahip kişilerin vize alma mecburiyetleri bulunmuyor. Fakat Büyükelçilik ve Başkonsolosluk seyahat süresini kapsamına alan seyahat ve sağlık sigortası yaptırılması ve olası sınır kontrolü için belgenin bir nüshasını yanında taşımanız yararınıza olacaktır.

 

 Çocuklar İçin Vize Yaş Sınırı Nedir?

 

             Hollanda Antilleri seyahati için vize zorunluluğu yaş sınırı bulunmamaktadır. Çocuklar için de Hollanda Antilleri vizesi zorunluluğu geçerlidir. Bununla birlikte çocukların da ayrı stickerı olması gerekliliği söz konusudur. Yani ayrı pasaportlarının olması gerekmektedir. 6 yaşından küçük olan çocuklar için ise vize ücreti talep edilmemektedir.