Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Kiribati Vizesi Kiribati Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Kiribati Vizesi
Kiribati Vizesi

Kiribati vizesi, Kiribati vize başvurusu, Kiribati vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

 

 Kiribati Vizesi

 

 Kiribati vizesi için vatandaşlarımızdan bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeler aslen, İngiltere vizesi için talep edilen belgelerin aynısıdır. Bunlardan ilki son on yıl içerisinde alınmış, en az iki sayfası boş ve dönüş tarihi sonrasında en az altı aylık geçerlilik süresi bulunan pasaport. Varsa eski pasaportun ibrazı da gerekmektedir. Vize işlemlerinde sorun yaşamamak için pasaportun hasar görmemiş olması önem arz etmektedir.

 

 Ülkeye ne maksatla gidileceğini ifade eden belgeler de ibraz edilmelidir. Turist olarak gidilecekse seyahat planı, otel rezervasyonları, ulaşım biletleri teslim edilmelidir. Ticari vize ile gidilecek ise çalışan olarak mı işveren olarak mı gidileceğine göre durun değişmektedir. Çalışan olarak gidilecekse ülke içerisinden davet mektubu gerekmektedir. İşveren olarak gidilmesi durumunda yapılacak ticari faaliyetlerin detaylarını içere belgeler talep edilir.

 

 Kişinin mesleğini belirten belgeler de istenmektedir. (Bağlı bulunan meslek odasından alınacak belge, devlet memurları için devlet memuru olduklarına dair belge, öğrenciler için öğrenci belgesi, emekliler için SGK'dan alınacak belgeler gibi.) Kişinin seyahatini nasıl finanse edeceğinin detayları da istenmektedir. Bu bağlamda banka hesap cüzdanı dökümü ibraz edilmelidir.

 

 Bu belgelere ek olarak seyahat süresinin kapsayan ve en az 30 Bin Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası yapılmalıdır. Başvuru formu ve fotoğraf da iletilmelidir. Konsolosluk vize tipine ve zamana bağlı olarak ekstra belgeler isteyebilmektedir.

 

Kiribati          

 

 Kiribati, 1979 yılında bağımsızlığını kazanmış bir ada devlettir. İngiltere Devletler Topluluğu üyesidir. Bu ülkeye seyahat etmek isteyen hususi, hizmet ve umuma mahsus pasaport sahiplerinin vize alması gerekmektedir. Kiribati vizesi yalnızca diplomatik pasaport sahipleri için istenmemektedir.