Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Madagaskar Vizesi Madagaskar Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Madagaskar Vizesi
Madagaskar Vizesi

Madagaskar vizesi, Madagaskar vize başvurusu, Madagaskar vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

 

 Madagaskar Vizesi 

 

            Madagaskar, dünyanın pek çok ülkesinden gelen turistler için kapıda vize uygulamaktadır. Bu ülkeye turistik maksatlar ile seyahat etmek isteyen T.C. vatandaşları sınır kapısında vize kolaylığından yararlanabilirler. Kapıda vize almak için uçuş sırasında formlar dağıtılmaktadır. Bu formların doldurulması ve istenen niteliklerde bir pasaporta sahip olunması yeterli olmaktadır. Pasaport için istenen nitelikler ise on yıldan eski olmaması, en az iki adet boş sayfaya sahip olması, dönüş tarihi itibariyle en az altı aylık geçerlilik süresine sahip olmasıdır. Tahrif edilmiş veya yıpranmış pasaportların yenilenmesi tavsiye edilmektedir. Bunlara ek olarak seyahat planını içeren dokümanların gösterilmesi de tavsiye edilmektedir. Ulaşım biletleri ve konaklama rezervasyonları vize alımında kolaylık sağlamaktadır.

 

            Ticari amaçlar ile talep edilen Madagaskar Vizesi kapıda vize kolaylığına tabi değildir. Ticari vizeler için konsolosluk üzerinden vize alınması zorunludur. Pasaport, fotoğraf, banka hesap dökümü gibi standart belgelere ek olarak ticari faaliyeti açıklayan belgeler de istenmektedir. Bir şirket tarafından gönderilen personellerden görevlendirme yazısı, Madagaskar içerisinde iş yapmak üzere davet edilen kişilerden ise davet mektubu talep edilmektedir.

Madagaskar  

 

 Madagaskar, güney yarım kürede bulunan bir ada ülkesidir. En yakın ana kadar batısında bulunan Mozambik'tir. Madagaskar tarafından, Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip kişilerden seyahatlerinde vize talep edilmektedir.