Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Mikronezya Vizesi Mikronezya Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Mikronezya Vizesi
Mikronezya Vizesi

Mikronezya vizesi, Mikronezya vize başvurusu, Mikronezya vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

 

Mikronezya Vizesi 

 

 Mikronezya Federal Devleti, Turistik amaçlar ile ülkelerine seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Kapıda vize uygulaması bu kolaylıklara örnek verilebilir.

 

 Sınır kapısında Mikronezya Vizesi alabilmek için bazı belgeler talep edilmektedir. Bunlar: dönüş tarihi itibariyle en az dört aylık geçerlilik süresine sahip pasaport, bir adet biyometrik fotoğraf, görevliler tarafından verilecek başvuru formudur. Başvuru formu dikkatli bir şekilde, büyük harfler ile doldurulmalıdır. Turistik vize için konaklama yapacağınız mekanların rezervasyon bilgileri de talep edilebilmektedir. Vize işlemleri sırasında sorun yaşamak istemeyenler için detaylı bir seyahat planına sahip olmaları önerilmektedir. Bu planda gidilecek yerler, ulaşım biletleri, konaklama rezervasyonları bulunmalıdır. Ülkeden dönüş biletinin de ibraz edilmesi gerekmektedir.

 

 Sınır kapısından temin edilen vize otuz gün süre ile sınırlıdır. Otuz günden daha uzun süre Mikronezya'da bulunmak isteyen vatandaşlarımız için vize uzatma başvurusu istenmektedir. Ülkeye giriş sağlandıktan sonra göçmenlik ofisi vasıtası ile vize uzatma başvurusu yapılabilmektedir. Başvuru için: girişte sunulan evraklar, yeni seyahat planları ve yeterli geçerlilik süresine sahip pasaport gerekmektedir.