Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0421     Dolar Satış: 6.0663
      |      
Euro Alış: 6.7501     Euro Satış: 6.7772
Diğer Ülkeler


Mısır Vizesi Mısır Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Mısır Vizesi
Mısır Vizesi

Mısır vizesi, Mısır vize başvurusu, Mısır vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

Mısır Vizesi

       Mısır’a seyahat etmek isteyen kişiler için Mısır Vizesi işlemleri de yine bu temsilcilikler aracılığı ile yapılmaktadır. Tüm bunlarla beraber Mısır Konsolosluğu’nun ilgili birimleri Türkiye'de ikamet eden Mısır vatandaşlarının kendi ülkeleri ile ilgili resmi evrakları da düzenler. Bu resmi evraklar genellikle evlilik, boşanma, noter işlemleri gibi konularda düzenlenen evraklardır. Fakat genel olarak Mısır Konsolosluğu öncelikli Mısır ülkesi için gerekli vize belgelerinin değerlendirilmesinde yetkili kurumdur.

 Mısır Vizesi İçin Başvuru Formunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

            Mısır vizesi başvuru formunda başvuru yapan kişilerin dikkat etmesi gereken bazı durumlar söz konusudur. Bu durumlar öncelikle formda büyük harfler ile okunaklı bir şekilde yazıların yazılması gerektiğidir. Bu biçimde doldurulmayan formlar işleme alınmayacaktır. Ayrıca, başvuru formu İngilizce veya Türkçe olarak iki ayrı şekilde doldurulabilmektedir. Ancak bilgiler üzerinde herhangi bir eksik durum olması ya da gerçeği yansıtmayan bilgilerin verilmesi formu etkisiz hale getirecektir. Özellikle, bilgiler mutlaka diğer evraklar ile uyuşması göstermelidir. Tüm bunların yanı sıra vize başvuru forumunun son sayfasının sağ kısmının alt bölümünde bulunan imza bölümü kesinlikle başvuru sahibi tarafından ıslak imza ile imzalanması gerekir. Formda kullanılan imza mutlaka pasaportta kullanılan imza ile birebir uyum göstermelidir.