Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0421     Dolar Satış: 6.0663
      |      
Euro Alış: 6.7501     Euro Satış: 6.7772
Diğer Ülkeler


Moritanya Vizesi Moritanya Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Moritanya Vizesi
Moritanya Vizesi

Moritanya vizesi, Moritanya vize başvurusu, Moritanya vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.


 Moritanya Vizesi 

 

            Tatil yapmak ya da iş kurmak için Moritanya vizesi almak isteyen kişilerin tamamlamaları gereken belli başlı evraklar bulunuyor. Bunların başında pasaport yer almaktadır. Geçici gidişler için seyahatin dönüş tarihi mutlak surette pasaporta eklenmelidir. Aynı zamanda dikkat edilmesi gereken bir diğer temel husus pasaportta mutlaka boş sayfa bulundurulmasıdır. Yeni yasalar gereği Moritanya vizesi almak isteyen kişilerin pasaportlarında tam doluluk görünüyorsa yeni bir pasaport çıkarmaları beklenmektedir.

 

            Özen gösterilmesi gereken bir diğer ayrıntı ise pasaportun zarar görmemiş olması ve yırtılmamasıdır. Aksi takdirde de vize başvurularının olumlu karşılık bulması ertelenebilir. Kişilere verilen başvuru formlarının eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulması gerekiyor. Toplamda iki adet fotoğraf istenmektedir. Bu fotoğrafların biyometrik ölçülere göre çekilmesine de dikkat edilmelidir. Başvuruların onaylanması için kişiler tarafından yazılması şartıyla bir de dilekçe oluşturulmalıdır. Eğer söz konusu başvuru bir şirket tarafından ve adına yapılıyorsa şirketin resmi yetkilileri tarafından da imzalanması gerekiyor. Eğer söz konusu başvuru sadece tatil içinse sadece başvuru gerçekleştiren imzası yeterli olmaktadır. Dilekçede ne maksatla bu ülkeye gidileceğine, ne kadar kalınacağına dair temel bilgiler de bulunmalıdır.