Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Myanmar  Vizesi Myanmar Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Myanmar Vizesi
Myanmar  Vizesi

  Myanmar vizesi, Myanmar vize başvurusu, Myanmar vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.


Myanmar Vizesi 

 

             Vize almanın ilk şartı birçok Afrika ve Avrupa ülkelerinde olduğu gibi bazı aşıları olmaktır. Bu aşılar tetanoz, difteri, boğmaca, çocuk felci, Hepatit A ve B aşılarıdır. Aşıları olduktan sonra bunlara ait belgelerin myanmar vizesi dosyasına eklenmesi gerekmektedir. Başvuru sırasında en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaporta sahip olmak, çalışma ve SGK döküm belgelerini hazırlamak, uçak rezervasyonuna ait belgeleri edinmek gerekmektedir.

 

 Myanmar Vizesi Başvurusu

 

             Vize başvuruları sırasında hazırlanan dosyanın eksiksiz olmasına önem verilmelidir. Başvuru için 50 dolar miktarında myanmar vizesi ücretinin ödenmesi istenmektedir. Başvurular, myanmar konsolosluğun tarafından yönetilen internet sitesi üzerinden online olarak da yapılabilmektedir.

 

Myanmar      

 

             Bir Güneydoğu Asya ülkesi olan Myanmar, vize konusunda hassas bir tutum sergilemektedir. Bu konuda her detayı inceleyen bir ülke olan Myanmar'a yapılacak vize başvurularının olumsuz sonuçlanmaması adına, belgelerin gerektiği gibi hazırlanması ve şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Myanmar son yıllarda bu sıkı prosedürünü genişletmiş olsa da, işi şansa bırakmamak adına temkinli davranmak önemlidir.