Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Namibya Vizesi Namibya Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Namibya Vizesi
Namibya Vizesi

Namibya vizesi, Namibya vize başvurusu, Namibya vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

Namibya Vizesi 

 

            Namibya vizesi için evraklar eksiksiz ve doğru olarak verildiğinde başvuru genelde 5 iş günü ile 10 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Acil durumlarda ise Express vize 1-2 günde alınabilir. Ancak bunun için acil durumun belgelenmesi gerekir. Vize onaylanma sürelerine belgelerin kargoda geçirdiği süre dahil değildir. Bu sebeple başvurular ulaşım süresi de düşünülerek seyahatten en az 20 gün önce yapılmış olmalıdır.

 

 Namibya Vizesi İçin Gerekli Belgeler

 

            Vize başvurusu için İngilizce doldurulmuş Namibya vizesi başvuru formu, 6 ay geçerli pasaport, 2 adet biyometrik fotoğraf, seyahat süresini de kapsayan sağlık sigortası, banka hesap bilgileri ve hesapta yeterli bakiye olduğunu gösterir belge, otel ve uçak rezervasyon belgeleri, Namibya’daki kişi ya da kurumlardan aldığınız davetiyeler(yasal kurumlardan onaylanmış olmalı) ve 18 yaş altı bireylerin veli ya da vasisi tarafından yazılacak dilekçelerdir.

 

Namibya       

 

            Namibya ülkemiz vatandaşların vize talep eden ülkelerdendir. Vize alırken Namibya konsolosluğu tarafından yapılan duyuru ve uyarılara dikkat etmek gerekir. Gerekli evrakların konsolosluğa gönderilmesi ile vize başvuru süreci başlar.