Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Nauru Vizesi Nauru Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Nauru Vizesi
Nauru Vizesi

 Nauru vizesi, Nauru vize başvurusu, Nauru vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.


 Nauru Vizesi 

 

             Nauru'yu ziyaret edebilmek için her vize aşamasında olduğu gibi bazı belgelerin yenilenmesi ve evrakların hazırlanmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Öncelikle bu yolculuk için geçerliliği olan pasaporta sahip olmak şarttır. En az 3 ay boyunca geçerliliği olan bir pasaporta sahip olmak ve pasaportun 10 yıldan daha eski olmaması nauru vizesi hazırlık aşamasına önem verilmesi gereken bir konudur. Pasaportta bulunan fotoğrafın, yeni çekilmiş olması ve vize alan kimsenin tanınmasına yardımcı olması önemli bir detaydır.

 

 Nauru Vizesi İçin Gereken Evraklar Nelerdir?

 

             Öncelikle nauru vizesi alacak kimselerin vize talebine ilişkin başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Bu forma ek olarak ülkeyi ziyaret amacını belirten bir dilekçenin de yazılması gerekmektedir. Ayrıca çalışanlar için SGK dökümleri, iş yerinden seyahat süresinde izinli olduğunu belirten belge, ev hanımları ve öğrenciler için bu yolculukta kendilerine sponsor olan eş veya ebeveynlerin gelir durumunu gösteren belgeler gerekmektedir. Bunlarla beraber sağlık sigortası belgeleri, ulaşım ve konaklama rezervasyonu belgeleri dosyaya eklenmelidir.

 

Nauru

 

             Güney Pasifik üzerinde yer alan ada ülkelerinden biri olan Nauru, vize alınarak ziyaret edilmesi gereken bir ülkedir. Bu ülkeye yapılacak olan ziyaretler için öncesinde bazı hazırlıkların yapılması şarttır.