Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Nijer Vizesi Nijer Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Nijer Vizesi
Nijer Vizesi

 Nijer vizesi, Nijer vize başvurusu, Nijer vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

Nijer Vizesi

 

            Genel olarak farklı ülkelere seyahat denince akla ilk olarak turistik geziler gelmiş olsa da, eğitim görmek içinde diğer ülkelere gidilebilmektedir. Bu durumda özel vize uygulaması uygulayan ülkeler arasında bulunan Nijer konsolosluğu tarafınca yetkilendirilmiş olan Nijer Türk Elçiliği, ülkedeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hizmet sağlamaktadır. Nijer turistik vize, Nijer ticaret vize ve Nijer ziyaret vizesi olarak üç çeşit şekilde sunulan vizeler için bazı önemli evrakların toplanması da kişilerden istenmektedir.

 

 Nijer Turistik Vizesi Başvurusu İçin Hangi Evraklar Gerekir?

 

            Çok eski olmayan en az 2 adet biyometrik fotoğrafın istenmiş olduğu Nijer turistik vize başvuru sürecinde, pasaport ve pasaportunda resimli bölgesinin fotokopisi istenmektedir. Pasaport süresinin ise vizenin bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olması da vizenin onaylanma süreci için gereklidir. Resmi ve oldukça kaliteli şekilde yazılması ve Türkçe ya da Fransızca olarak neden ülkeye gidileceğini belirten özle dilekçe de dosyalar arasında hazır olarak bulundurulması gereken diğer önemli evraktır. Ulaşım bileti rezervasyon bilgileri ve otel rezervasyon bilgilerinin hatasız olarak bildirilmesi de gereklidir.

Nijer   

 

            Nijer Cumhuriyeti seyahati yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının alması gereken Nijer vizesi için Türkiye’de bulunan özel fahri konsolosluklarından yararlanılabilmektedir. Vize için başvuru formunun doldurulması ile birlikte gerekli olan bazı önemli evrakların hazırlanması gerekmektedir.