Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0421     Dolar Satış: 6.0663
      |      
Euro Alış: 6.7501     Euro Satış: 6.7772
Diğer Ülkeler


Papua Yeni Gine Vizesi Papua Yeni Gine Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Papua Yeni Gine Vizesi
Papua Yeni Gine Vizesi

Papua Yeni Gine vizesi, Papua Yeni Gine vize başvurusu, Papua Yeni Gine vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

 

Papua Yeni Gine Vizesi

 

            Toplu gruplar ya da tek olarak Papua Yeni Gine devletini gezmek ve oradaki doğa güzellikleri görmek isteyen kişilerin alması gereken Papua Yeni Gine vizesi için yapılacak olan başvuru süreçlerinde bazı belge ve evraklar istenmektedir. Seyahatlerin çeşitlerine göre değişmekte olan belgeler, Papua Yeni Gine konsolosluğu tarafınca resmi olarak belirlenmiş olan merciler tarafından ek dosya şeklinde de istenmektedir. Turistik vize için gerekli olan belgeler ise şunlardır:

 

 ● Pasaport

 ● Vize Talep Dilekçesi

 ● 2 Adet Fotoğraf

 ● Papua Yeni Gine Başvuru Formu

 ● Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

 

 Papua Yeni Gine Vize Çeşitleri

 

            Gezmek ya da iş nedeni ile Papua Yeni Gine devletine yapılmak istenen yolculuklarda, seyahatlerin içeriğine uygun olarak vize alımı yapılması gerekmektedir. Özel olarak doldurulan vize başvuru formları sırasında belirtilecek olan bu seçeneklerde sunulan vize çeşitleri ise şu şekilde yer almaktadır.

 

 ● Papua Yeni Gine Ziyaret Vizesi

 ● Papua Yeni Gine Ticari Vize

 ● Papua Yeni Gine Turistik Vize

 

 Şahsi Başvuru Yapılmadan Papua Yeni Gine Vizesi Alınır Mı?

 

            Özel şekilde yetkilendirilmiş olan Türkiye temsilcilikleri üzerinden şahsi olarak başvuru yapmadan alabilecek olduğunuz Papua Yeni Gine vizesi için, başvuru sürecinde pasaportların yenilenmiş olmasına dikkat etmeniz yararınıza olacak ve vize onay işlemlerinizin olumlu olması yönünde katkı sağlayacaktır.