Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0421     Dolar Satış: 6.0663
      |      
Euro Alış: 6.7501     Euro Satış: 6.7772
Diğer Ülkeler


Senegal Vizesi Senegal Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Senegal Vizesi
Senegal Vizesi

 Senegal vizesi, Senegal vize başvurusu, Senegal vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen ücretsiz çağrı merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.


Senegal Vizesi

 

            Ticaret ve iş seyahati gibi nedenlerle Senegal vizesi almak isteyen kişiler öncelikli olarak talep edilen pasaportu temin etmelidir. Her ülkede olduğu gibi bu ülke için de pasaportun son on yıl içerisinde alınmış olması gerekiyor. Aksi takdirde kişilerin yeni baştan pasaport çıkarmaları ve Senegal vizesi için bu pasaportu evrakların arası koyması gerekmektedir. Özellikle boşanma sonrasında yaşanan soy adı değişiklerinden ötürü güncelliğini kaybetmiş olan pasaportlar kabul edilmemektedir.

 

            Pasaportların yırtık ve hasar görmemiş olmamasına da azami derecede özen gösterilmelidir. Başvuru sahiplerinden 2 adet biyometrik fotoğraf da istenmektedir. Bu fotoğraflardan biri başvuru formuna yapıştırılmalıdır. Fotoğrafın tam olarak nasıl olması gerektiğine dair bilgiler fotoğrafçılardan da temin edilebilir. Kimlik belgeleri de gerekli olan belgeler ve evraklar arasında yer almalıdır. Bulunması gereken belgelere ek olarak bazı bilgiler de eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Son olarak talep edilen belgelerin arasında Uluslararası Aşı Karnesi yer almaktadır. Sarı Humma aşısı yaptırılmalı ve yaptırıldığına dair belge evraklara eklenmelidir.