Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0421     Dolar Satış: 6.0663
      |      
Euro Alış: 6.7501     Euro Satış: 6.7772
Diğer Ülkeler


Solomon Adaları Vizesi Solomon Adaları Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Solomon Adaları Vizesi
Solomon Adaları Vizesi

 Solomon Adaları vizesi, Solomon Adaları vize başvurusu, Solomon Adaları vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.


Solomon Adaları Vizesi

 

            Solomon Adalarına gidecek olan tatilciler öncelikle seyahatleri için gerekli vize işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Solomon Adaları vizesi için gerekli başvuru vize başvuru formunun eksiksiz doldurulmasıyla yapılmaktadır. Fahri Konsolosluklardan temin edilen vize başvuru formu eksiksiz ve gerçeği en iyi yansıtır şekilde doldurularak, konsolosluktan istenilen diğer belgeler ile beraber gerekli mercilere teslim edilmesi gerekir. Başvuru formu olmadan yapılan başvurular da dikkate alınmayacaktır.

 

 Solomon Adaları Vize İşlemleri İçin Bilinmesi Gerekenler

 

            Solomon Adaları vizesi için bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Solomon Adaları'na yapılacak seyahatler vize ücretleri bazı durumlara göre değişir. Bu sebeple vize türüne ve seyahat süresine göre farklı vize ücreti yalnızca konsolosluklara ödenmelidir. Solomon Adaları Fahri Konsolosluğu'na vize başvuru formunun yanı sıra seyahatin amacını ve şartlarını belirtir bir vize talep dilekçesi de vermek gerekir. Bu nedenle, vize başvurusu sırasında mutlaka vize talep dilekçesini de belgelerin içerisine eklemeniz gerekmektedir.