Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


St. Vincent Vizesi St. Vincent Vizesi için Gerekli Bağlantılar
St. Vincent Vizesi
St. Vincent Vizesi

 St. Vincent vizesi, St. Vincent vize başvurusu, St. Vincent vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.


St. Vincent-Grenadines Vizesi 

 

            St. Vincent-Grenadines, bir Karayip ada ülkesi olma özelliği taşımaktadır. Bu ülkeye seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından ülkeye giriş için St. Vincent vizesi talep edilmemektedir. Bundan dolayı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları sahip oldukları pasaport türü her ne olursa olsun, vize alma mecburiyeti olmaksızın söz konusu ülke topraklarına seyahat edebilme olanağına sahiptirler.

 

 Hangi Koşullarda Vizesiz Seyahat Yapılabilmektedir?

 

            Tüm pasaport tipine sahip durumda olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları St. Vincent vizesi almak zorunda kalmadan ve vize işleminden muaf olarak giriş yapabilmektedirler. Ayrıca söz konusu ülkeye; diplomatik, hizmet, hususi ve umuma mahsus tüm pasaport sahipleri vizesiz bir biçimde sorunsuz olarak giriş yapabilme imkanına sahip durumdadırlar.

 

            St. Vincent-Grenadines devleti ile Türkiye'nin arasında var olan ticari ve siyasi ilişkiler son derece kısıtlı durumdadır. Bundan dolayı St. Vincent seyahati gerçekleştiren Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sayısı son derece düşük olmaktadır. St. Vincent and Grenadines ada devleti, ülkemize oldukça uzak bir konumda yer almaktadır.

 

St. Vincent    

 

            Konsolosluk hizmetlerin en önemli görevleri arasında bulundukları ülkelerde kendi ülkelerini temsil etmek ve söz konusu ülkede yaşayan vatandaşlarının haklarını gözetmek ve gerekli hizmetleri sunmaktır. Bununla birlikte konsolosluk temsil ettiği ülke ile hizmet vermekte olduğu ülkenin arasındaki ticari ve kültürel ilişkileri düzenleyici rol üstlenmektir.