Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Surinam Vizesi Surinam Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Surinam Vizesi
Surinam Vizesi

Surinam vizesi, Surinam vize başvurusu, Surinam vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

 

 Surinam Vizesi

 

            Surinam seyahati yapacak olan Türkiye vatandaşları seyahat öncesinde Surinam vizesi için gerekli başvuruları yapmaları gerekmektedir. Vize işlemleri için Surinam Fahri Konsolosluğu ve temsilcilikleri tüm vatandaşlara vize alım sürecinde hizmet vermektedir.

 

            Yeşil pasaport ile diplomatik pasaport ya da hizmet pasaportu hamili olan Türk vatandaşları da Surinam vizesi almaları gerekmektedir. Surinam vizesi başvurularında kullanılacak olan pasaportlar geçerlilik açısından en az 6 ay daha geçerli olmalıdır.

 

 Surinam Vizesi Nasıl Alınır?

 

 Türkiye vatandaşları Surinam seyahatleri için vizelerini iki farklı yol ile alabilirler. Bu yollar;

 

 1 – Surinam’ın Türkiye temsilciliklerine şahsi başvuruda bulunarak Surinam vizesini alabilirler. Şahsi başvuru için Surinam Türkiye temsilciliklerine doğrudan başvuruları iletmek gerekir.

 

 2 – Surinam Türkiye temsilciliklerine şahsi bir başvuruda bulunmadan yetki verilmiş bazı vize merkezleri ile Surinam vizesini alabilirler.

 

 Bu iki yol da vize başvurularının başlamasını sağlamaktadır.

 

 Surinam Vizesi Şahsi Başvuruları

 

            Şahsi olarak Surinam vizesi başvuru yapan kişiler şahsi başvurularını Surinam Türkiye temsilciliklerine ileterek başvuru işlemlerini başlatabilirler. Şahsi başvurudan sonra vize işlemi için gerekli evrakları doğru ve eksiksiz olarak ilgili temsilciliklere sunarak, vizeleri 7 ya da 10 iş günü içerisinde alabilirler.