Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0421     Dolar Satış: 6.0663
      |      
Euro Alış: 6.7501     Euro Satış: 6.7772
Diğer Ülkeler


Togo Vizesi Togo Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Togo Vizesi
Togo Vizesi

 Togo vizesi, Togo vize başvurusu, Togo vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.


Togo Vizesi 

 

            Çeşitli ülke vatandaşlarının Togo’ya gelmesi için gerekli olan Togo vizesi pasaportları bulunan ve gerekli evrakları temin eden kişilere verilmektedir. Başvuru formu doldurularak, onay işlemi süreci sonrasında verilen vizeler, formda doldurulan seyahatlerin amaçlarına yönelik olarak farklı süre aralıklarında kişilere verilmektedir. Türkiye’den Togo’ya gitmek isteyen vatandaşların alabilecek oldukları vize çeşitleri ise şunlardır:

 

 ● Togo Ziyaret Vize

 ● Togo Turistik Vize

 ● Togo Ticaret Vize

 

 Togo Vizesi İçin Başvuru Formu Nasıl Alınır?

 

            Vize alabilmek için en önemli işlemlerin başında gelen vize başvuru formu, Togo konsolosluğu tarafınca özel olarak hazırlanmış olup, çeşitli birimlerden temin edilebilmektedir. İngilizce olarak doldurulabilecek olan başvuru formu, aynı zamanda Türkçe olarak da doldurulabilmektedir. Başvuru formuna kolay şekilde ulaşabilmek için Togo Konsolosluğu’nun resmi internet sitesinden yararlanabilir ya da bunun dışında vize merkezlerine başvurarak formu temin edebilirsiniz. Elde edilmiş olan Togo vizesi başvuru formu için dikkatli olunması gerekmektedir. Öncelikle Togo’ya ne için gidilmek istendiği detaylı ve özenli şekilde belirtilmelidir. Bunun dışında form üzerindeki tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak bildirilmesi en önemli kısımdır. Yanlış ya da eksik bilgi verilmesi durumunda farklı cezai işlemler dahi uygulanmaktadır.

 

 Togo Vizesi Almak İçin Gerekli Olan Belgeler

 

            İş ya da turistik gezi amaçlı Togo’ya gitmek için alınması gereken vize öncesinde, konsolosluk tarafınca kişilerden bazı evrakların temin edilmesi istenmektedir. Öncelikli olarak vize için pasaport olması ve pasaportlarında 10 yıldan fazla olmaması gerekir. Bunun dışında vize başvuru formu, başvuru işlemleri içinde en az 2 adet fotoğraflarda, yetkili merciler tarafınca istenmektedir. Gerekli görüldüğü takdirde, ek dosyalarda seyahatlerin türüne göre istenebilmektedir.