Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591

Ulusal Vizeler

Ulusal Vize, Ulusal vize başvurusu, ulusal vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen ücretsiz çağrı merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

 

D tipi Ulusal Vize için randevu alma zorunluluğunuz vardır. Randevu alınmadan ulusal vize işleminiz başlatılamamaktadır.

D tipi Ulusal Vize Almanya konsoloslukları veya elçilikleri tarafından sağlanmaktadır. Ulusal vize başvurunuzu Almanya konsolosluk ve ya elçilikler aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Şahsen başvuru zorunluluğunuz bulunmaz. Parmak iziniz ve vize başvurusu evrak teslim işlemi, konsolosluklar tarafından vize için randevu aldınız günde alınmaktadır.

Evraklarınızı teslim ettikten sonra Ulusal Vize sonuçlanma süresi evrak teslimini işleminizden itibaren bir aylık süreyi kapsar. Vize randevunuzu 90 gün öncesinde almanız sizin için önemlidir. D tipi Ulusal Vizenin evrak listeleri ve yurtdışında bulunulacak süre C tipi Schengen Vizeden farklıdır.