Haberler
İngiltere altın vizeyi askıya alıyor
Vizesiz Avrupa için kritik adım!
Nerelerdeyiz
Ankara
istanbul
Bursa
izmir
0850 495 04 60   |   Ücretsiz Çağrı Merkezi
Dolar Alış: 6.0383     Dolar Satış: 6.0625
      |      
Euro Alış: 6.7322     Euro Satış: 6.7591
Diğer Ülkeler


Zambiya Vizesi Zambiya Vizesi için Gerekli Bağlantılar
Zambiya Vizesi
Zambiya Vizesi

Zambiya vizesi, Zambiya vize başvurusu, Zambiya vize randevu işlemleri hakkında bilgi, gerekli evraklar ve vize başvuru formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve belgeler için Online Randevu Formunu doldurabilir ya da hemen vize başvuru merkezimizi 0850 495 04 60 arayabilirsiniz.

 Zambiya Vizesi

 

            Zambiya’ya yapılacak ziyaretlerde turizm amacı fazla olmadığından yalnızca ticari ve akraba ziyareti başvuruları için prosedürler oluşturulmuştur. Kısa süreli alınabilecek Zambiya vizesi diplomatik ziyaretler için, resmi makam ziyaretleri için, dini ziyaretler için, eğitim amaçlı seyahat için ve transit geçiş yapabilmek için de alınabilir.

 

 Zambiya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

 

            Başvuru yapılan Zambiya vizesi konsolosluğun yoğunluk durumuna göre 5 iş günü ile 10 iş günü arasında değişmektedir. Bu süre olağan dışı dönemleri, başvurularda eksik evrak olması ya da başvuruda kullanılan belgelerin Zambiya’da bulunan resmi makamlarca doğrulanması gibi durumlar için geçerli değildir. Olası gecikmeler göz önüne alınarak vize başvurularının seyahatten en az 3 hafta önce yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sonuçlandıktan sonra ekstra belge gerekmeksizin Zambiya sınırından vize süresi boyunca giriş yapılabilir.